Önemli süt markalarından biri olan Teksüt düzenlenecek Yerli Market Haftasında ikinci kez destek sponsoru olacağını açıkladı.
İstanbul Perakendeciler Derneği ve Pin Group tarafından üçüncüsü düzenlenen Yerli Market Haftası; üretici, tedarikçi ve İstanbul PERDER üyesi yerel perakende zincirlerini buluşturan bir etkinlik olarak öne çıkıyor.

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri kuruluşları arasında yer alan Teksüt de bu etkinlikte standıyla yer alıyor. Etkinliği değerlendiren Teksüt Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Keleş, “Yerel marketler bizim gibi yerli tedarikçiler için sağlıklı ürün dağılımı ve fiyatların dengelenmesi açısından çok önemli bir işlevi yerine getiriyorlar. Teksüt olarak Yerli Market Haftası etkinliğine ikinci kez katılıyoruz. Bu etkinlik tedarikçileri­n ve perakende­cilerin satış ve satın alma profesyonellerini bir araya getirerek iş odaklı sonuç almasına ciddi destek sağlıyor” açıklamasını yaptı.

Teksüt, 8 kategoride yer alan 40’ı aşkın ürününü standında sergileyecek, ayrıca sektör profesyonellerine, ziyaretçilere üretim ve ürünlere ilişkin bilgi aktarılmasını sağlayacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂