AKEDAŞ Yönetim Kurulu tarafından Türkiye BAL Ligi 2. Grup‘ta yer alan Adıyaman 1954 Spor Kulübü‘ne forma sponsorluğu kapsamında 85 bin TL destek sağlandı.
Şampiyonluk yolunda bu tür desteklerin kendilere ihtiyaçları olduğunu belirten Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Koç, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da AKEDAŞ Yönetim Kurulu tarafından kulübümüze 100 bin TL forma sponsorluk desteği verilmiş ancak yasa gereği 15 bin TL’si stopaj olarak kesilerek maliyeye yatırılmış ve kulübümüzün hesabına net olarak 85 bin TL aktarılmıştır. Son iki sezon şampiyonluğu kıl payı kaçırdık ve taraftarımızın da sabırsız olduğunu, artık üst liglerde olmamızı istediklerini çok iyi biliyoruz” dedi.

Bu yıl da imkanları ölçüsünde iyi bir ekip kurma adına transferler yaptıklarını belirten Koç, “Takım olarak Allah’a şükür bir iki maç haricinde yolumuza emin adımlarla yürüyoruz. Bu sezon Adıyaman Belediyemizin bizlere vermiş olduğu desteğin ardından AKEDAŞ Yönetim Kurulu tarafından destek geldi. İnşallah yakın bir zamanda da SANKO’dan aynı şekilde destek bekliyoruz. Şampiyonluk yolunda el birliğiyle emin adımlarla yürüyeceğiz ve inşallah hak ettiğimiz şampiyonluğu yakalayacağız. Bizlere sponsorluk desteğinde bulunan AKEDAŞ Yönetim Kurulu’na şahsım, kulübüm ve taraftarımız adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂