Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Kadınlar 2. Lig ekiplerinden Dicle Aslan Spor Kulübü ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Taşlıçay Belediyesinde, Belediye Başkanı Taşdemir ile kulüp yetkilileri Özdemir Doğan, Necmi Arslan, Yavuz Deniz ve futbolcular bir araya gelerek protokol imzaladı. Taşdemir, yaptığı açıklamada, takımın başarılı çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağız. Belediyenin tüm imkanları ile takıma her konuda destek vereceğiz. Belediyeyi temsil edecekleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Doğan “Sezon başında maddi sıkıntılar yaşadık ve tam umutsuzluğa kapılmışken Başkan Taşdemir bize el uzatarak tekrardan hayallerimizin peşinden koşmamıza destek sağladı. Taşdemir’e teşekkür ederiz. Kızlarımıza ve hayallerimize sahip çıktığı için şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonraki sezonlarda çok daha güçlü ve daha dirayetli başarılı olacağımıza yürekten inanıyoruz. Takımın adı Taşlıçay Dicle Aslan Spor Kulübü olarak geçecektir.” ifadelerini kullandı.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂