Antalyaspor Bisiklet Takımı, bu yıl da Fiberli sponsorluğunda pedallayacak.

Hasan Subaşı Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Fiberli markası Genel Koordinatörü Erçin Çakmaklı ve Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı‘nın sporcuları katıldı.

Temiz enerji mesajını uluslararası yarışmalara da ulaştıran Antalyaspor Bisiklet Takımı 4. yılında da sponsorluğunu üstlenen Fiberli markasına teşekkürlerini ileten Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır imza töreninde yaptığı konuşmada, “Antalyamızın markası Fiberli, bisiklet takımımıza 4. yılında da desteklerini devam ettiriyor. Kendilerine bu branşımıza ve şehirlerinin takımlarına destek oldukları için teşekkür ediyoruz. Diğer amatör branşlarımızın da desteklenmesi konusunda, şehrimizin markalarının benzer desteklerde bulunması temennimiz” ifadelerini kullandı.

2015 yılında faaliyete geçen Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı’nın kuruluşundan bu yana Fiberli markalarıyla yoluna devam ettiğinin altını çizen Fiberli markası Genel Koordinatörü Erçin Çakmaklı ise şunları söyledi: “Enerjini Koru, sloganıyla yola çıktık. Çünkü enerjinin ne kadar kıymetli olduğunu, önümüzdeki günlerde ne kadar önem taşıyacağını biliyoruz. Her zaman spora ve bisiklet takımımıza destek olacağız.”

Ayrıca Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı 9-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek 3. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu’na katılacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂