BB Erzurumspor ile Eminevim arasında sezon sonuna kadar geçerli olacak ve 1.5 milyon TL değerinde forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzalandı.

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş:  “Sezon başında yaptığımız sözleşme dahilinde reklam organizasyonlarımızı satmıştık. Göğüs reklamını geri aldık ve Eminevim ile anlaştık. Türkiye’nin en güçlü markalarından birisi tabii Erzurumspor ismiyle bir araya gelince daha güçlü bir ivme kazanacağını düşündük. Emin bey de bizleri heyecanla, mutlulukla karşıladı ve sezon sonuna kadar böyle bir sponsorluk anlaşması yaptık. Biz de Erzurumspor olarak aldığımızın karşılığını misliyle geri verirsek gelecek yıllarda da bu anlaşmanın devam edeceğini düşünüyoruz. Sponsorluk anlaşmamız 1.5 milyon TL’ye oldu. Kazan kazan düşüncesiyle yaptığımız bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Eminevim Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün: “Erzurum bizim bir nevi ikinci vatanımız oldu. Bolu’da olmamıza rağmen Erzurum’da daha büyük bir yatırım yapıyoruz. Bütün personelimiz dün Galatasaray maçında Erzurumspor’un formasında bizim ismimizi gördü. Böyle genç ve dinamik bir yönetimle böyle bir anlaşma yapmak mutluluk verici. Yönetici arkadaşlarımız Erzurumspor’u istenilen yere çıkaracaklarına inanıyorlar. Böyle kendilerine güvenen yönetime biz de inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?