Eski futbolcu, Gol kralı Tanju Çolak ile Eskişehirspor arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Eski futbolcu, Gol kralı Tanju Çolak’ın ortağı olduğu Eskişehir’li iş adamı Evren Akın’ın yerli sermaye ile kurmuş olduğu  Bringo Telekom (TB Haberleşme) şirketi ile Eskişehirspor arasında gerçekleşen protokol ile sponsorluk anlaşması imzalandı.

Bringo Telekom yöneticisi Evren Akın Eskişehir’li iş adamı olarak bu projenin önce Eskişehir’den başlaması gerektiğini Tanju Çolak ile istişare ederek, karşılıklı olarak projeleri geliştirip Eskişehirspor’a sunduklarını ifade etti.

Projenin ana teması’ndan da bahseden Akın, “Evlerimiz ve işyerlerimizde kullandığımız sabit telefon hizmetini, herhangi bir altyapı değişikliği yapmadan hem halkımızın daha az fatura ödemesi, hem de her ödediği fatura’nın kulüp ile anlaştığımız protokol kapsamında, her ay düzenli olarak ödedikleri tutarın yüzde 10’nu halkımız adına Eskişehirspor’a ödemeyi taahhüt ediyoruz” dedi.

Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz yaptığı açıklamada, Eskişehirspor’a kaynak bulmak için yönetim kurulumuz büyük çaba sarfediyor. Bu kampanya ile birlikte Eskişehirspor’a uzun soluklu bir gelir sağlamayı planlıyoruz. Şehrimizdeki tüm kurum ve kuruluşlar, büyük taraftarımız ve Eskişehir bu kampanyaya destek vererek kulübümüze katkı sağlayacaklardır.” ifadelerinde bulundu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂