League of Legends’ta kurulan ‘rüya takım’ ile eSpor dünyasına damga vuran SuperMassive, ortalığı yıkacak bir sponsorluk anlaşmasına imza attı!

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından SuperMassive, Kış sezonunun bitimine bir hafta kala yeni sezon kıyafetlerini taraftarlarına tanıttı. Sezon başından beri kullanılan ekipmanların geçici olduğu daha önceden belirtilmiş. Sürdürülen sponsorluk görüşmeleri sonrasında SuperMassive’in yeni formaları ve günlük kıyafetleri bu hafta yapılan karşılaşmalarla birlikte tanıtıldı.

Forma sponsoru olarak ünlü Amerikan spor markası olan Nike ile anlaşan SuperMassive, formanın göğüs reklamı için de Ülker ile anlaşmış. Ülkemizde spora yaptığı yatırımlarla bilinen Ülker, eSporu da es geçmedi ve bu alana yatırım yaptı.

Nike için ise bu yatırım ilk değil. Daha önce 2015 yılında Avrupa LCS’te mücadele eden Team Roccat ve2013 yılında Dünya Şampiyonası’nı kazanan SKT T1 takımlarının da forma sponsorluğunu yapmıştı.

Ayrıca, SuperMassive’in sahiplerinden biri olan Hakan Baş’ın, kurucusu olduğu Lidyana.com adresinde Super Massive’in taraftar ürünleri satışa sunuldu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?