Haber Kültür-Sanat

Sepaş Enerji İstanbul Oyuncak Müzesi’nin Enerji Sponsoru

Yazan: Anasponsor

Sepaş Enerji, oyuncak tarihini hem çocuklarla hem de büyüklerle buluşturan İstanbul Oyuncak Müzesi‘nin enerji sponsoru oldu.

Sepaş Enerji sunduğu hizmetlerin yanı sıra kültür ve sanata verdiği desteği de sürdürüyor. Bu kapsamda Oyuncak Müzesi Sergisi’ni Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 1 milyon kişiyle buluşturan Sepaş Enerji, şimdi de İstanbul Oyuncak Müzesi’nin enerji sponsoru oldu. Sepaş Enerji’nin Oyuncak Müzesi’ni desteği kapsamında Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de yaşayan halka da yıl içerisinde çeşitli sürprizleri olacak.

İstanbul Oyuncak Müzesi 23 Nisan 2005 tarihinde şair-yazar Sunay Akın tarafından kuruldu. Sunay Akın’ın 20 yılda 40’ı aşkın ülkedeki koleksiyonerlerden, antikacılardan ve açık arttırmalardan satın aldığı oyuncaklarla kurulan İstanbul Oyuncak Müzesi’nde sergilenmeye başladı. Oyuncak Müzesi Sergisi, Sepaş Enerji’nin desteğiyle 2017 yılında Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de bölge halkı ile buluştu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂

Hakkımızda

Anasponsor

Türkiye'nin ilk 360° Sponsorluk Ajansı. Sponsor Nasıl Bulunur? hızlıca yardımcı olalım. Sponsorluk Raporunuzu hazırlayalım. Sponsorluk Dosyanızı oluşturalım.