‘Yaşanacak bir hayat’ konseptiyle 100’ü aşkın ülkede faaliyet göster diklerini söyleyen QNET Türkiye, Manchester City Kadın Futbol takımı’na sponsor oldu.

QNET Türkiye , Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, “İnsanların yaşamlarını daha sağlıklı ve daha iyi sürdürmesi için ürünler sunuyoruz. Yaşadığımız dünyaya karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz” dedi. Doğrudan satış alanında faaliyet gösteren QNET’in bu vizyonla sporu desteklemeyi misyon olarak belirlediğini belirten Geyik,Sporun enerji veren, sağlıklı yaşamayı teşvik eden, heyecanlı, kişiyi başarıya iten motivasyon gücü QNET’in yaklaşımıyla örtüşüyor. Bu nedenle tüm dünyada sporu ve sporcuyu destekliyoruz diye konuştu.

Futbolun, QNET’in sponsorluk çalışmaları yürüttüğü alanların başında yer aldığını ifade eden Geyik, şu bilgileri verdi: “2014 yılında Manchester City’nin resmi doğrudan satış sponsoru olan QNET, bu yılda takımı yalnız bırakmadı ve sponsorluğunu 6 yıl daha uzattı. İlk kez Fanatik okurları için paylaşacağımız yeni bir bilgi de QNET, artık Manchester City Kadın Futbol Takımı’nın da sponsoru oldu. Dünyada özellikle de dezavantajlı kadınların girişimci olması için onları destekleyen çalışmalar yürüten QNET bu anlamlı sponsorlukla global stratejisini de taçlandırdı.

QNET’in bunların yanı sıra Afrika Futbol Konfederasyonu’nun (CAF) Şampiyonalarının da sponsorluğunu üstlendiğini kaydeden Geyik, şöyle devam etti: “Yine hız ve heyecanı birleştiren Formula 1’de sponsorluklar yürütüyoruz. Marussia F1 Takımı ve genç yarışcı Pavan Ravishankar QNET’in destekleriyle başarılarına devam ediyorlar. Tüm bu çalışmalar QNET’in marka bilinirliğine büyük bir katkı sağlıyor. Bağımsız temsilcilerimizin, potansiyel müşterilerimize ulaşmasında köprü görevi üstleniyor. QNET’in ürün satışlarını da pozitif yönde etkiliyor.

Cem Geyik, Türkiye’de QNET olarak amatör sporcuları destekleme yönünde karar aldıklarını açıkladı.
Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂