Garanti Bankası, 24 Kasım 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenen İşveren Markası Konferansı, People Make the Brand’in 5. kez ana sponsorluğunu üstlendi.

Ülkemizde alanında ilk olma özelliğine sahip İşveren Markası Konferansı, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticilerine ve insan kaynakları profesyonellerine ev sahipliği yaptı.
Tüm gün süren etkinlikte, Universum’un “2017 İdeal İşverenler Araştırması”nın sonuçları da paylaşıldı.
5 yıldır Türkiye’den ve dünyadan profesyonellerin işveren markasının önemini gerçek örneklerle paylaştıkları konferansın bu yılki gündemi Çalışan Deneyimi oldu. Konferansta güçlü bir işveren markası inşa etmenin ipuçlarının yanı sıra, çalışanın kurumda yaşadığı deneyimi zenginleştirme yöntemleri de aktarıldı.
Garanti Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, “Bu yıl 5. kez İşveren Markası Konferansı’na sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Garanti olarak, kurumların marka kimliği kadar önemli ve değerli olan ‘İşveren Markası’ olgusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşıyoruz. Bu yaklaşım, insan kaynakları stratejimizin en önemli yapı taşı olan çalışanlarımıza önemli bir katma değer oluşturuyor. Çalışanlarımızın ‘İyi ki Garantiliyim’ diyebilmesi için markamıza değer kazandırmaya devam edeceğiz. Türkiye’de işveren markası uygulamalarımızla tercih edilen ve örnek alınan bir kurum haline gelmekten de büyük gurur duyuyoruz. People Make the Brand, konuşmacı profilinin zenginliği ve bilgi paylaşımına verdiği önem itibarıyla, işveren markası yönetimine odaklanan, çalışan memnuniyetine önem veren ve ideal işveren algısını güçlendirmek isteyen her kurumun takip etmesi gereken bir proje.” dedi.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz 🙂