Arçelik, şirket ve iş dünyasının fikir platformu Marka Konferansı‘na sponsor oldu. Konferansta Cem Yılmaz‘ın 5 Ocak‘ta vizyona girecek Arif V 216 filmini de anlattığı  “Sinema Aşkı ve Ortak Değer Olarak Yeşilçam” oturumu da düzenlendi.

Oturum, Arçelik’in ana sponsor olduğu,  Arif V 216 için çekilen reklam filminin gösterimiyle başladı. Arçelik‘in marka karakterleri Çelik ve Çelik Naz‘ın da rol aldığı reklam filminin ardından Arif V 216‘da emeği geçen set çalışanları ve oyuncuların filmin çekim aşamalarıyla ilgili görüşlerini paylaştıkları röportajlardan oluşan bir video da yayınlandı.

Cem Yılmaz, Arif V 216’nin hazırlanmasında büyük bir emek bulunduğunu, kalabalık bir ekibin bir yıl boyunca film için özveriyle çalıştığını anlattı.

Başarı için işini aşkla yapmanın önemini vurgulayan Cem Yılmaz, “İşini aşkla yapmak yetmiyor. Bu aşkın karşılıklı olması, işin de sizi sevmesi lazım.” dedi.

Arif V 216‘da eski Yeşilçam filmlerine özlemi hicvettiğini belirten Cem Yılmaz, filmin eğlenceli ve komik olmasının yanı sıra “İyi insanlar sadece filmlerde mi olur?” sorusuna yanıt aradığını belirtti.

Cem Yılmaz, özellikle büyük bütçeli yapımlarda sponsorların desteğinin önemine işaret ederek, “Filmin içindeki sponsorun, filmin yapımında katkıda bulunan, ekibi bir araya getiren ekonomiye destek veren kuruluş anlamına geliyor. Bizim filmimizin sponsoru Arçelik de bu emeğe destek verdi.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Kaynak: Milliyet

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂