Luxtra LED Aydınlatma markasıyla aydınlatma sektörüne de üretim yapan, sinyalizasyon sistemlerinde lider üretici Asya Trafik, Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz tarafından yazılan “Aydınlatma Uygulamaları” kitabına sponsor oldu. Sponsorluk kapsamında 1000 kitap bastırılarak, IstanbulLight fuarı boyunca ücretsiz dağıtılacak.

Aydınlatma Uygulamaları kitabı, çeşitli iç mekân, dış mekân ve özel aydınlatma uygulamalarını ele alıyor. Bu alanlardaki aydınlatmalarla ilgili standartları, gereklilikleri ve önerileri yalın bir dille anlatıyor. Kitap, mühendis, mimar ve uygulayıcılar için aydınlatma projelerinde danışabilecekleri bir kaynak olarak hazırlandı.

Kitap, mekânlara göre aydınlatma gereksinimlerini ve dikkat edilmesi gerekenleri teknik bir dille değil, herkesin anlayabileceği şekilde basit bir dille anlatmaktadır. Son kullanıcı da bu kitap sayesinde, aydınlatma ihtiyaçlarını tanımlayabilir, yanlış uygulamalardan kendini koruyabilir.

Ofis aydınlatması, hastane aydınlatması, kütüphane aydınlatması, mağaza aydınlatması, spor salonu aydınlatması, bebek odası aydınlatması gibi iç mekân uygulamaları, akaryakıt istasyonu, halı saha, park, bahçe, yol aydınlatmaları gibi dış mekan uygulamaları ve akvaryum, asansör, tünel gibi özel aydınlatma uygulamaları ve daha pek çok farklı uygulama kitap içerisinde yer alıyor.

Sınırlı sayıdaki ücretsiz kopyanızı almak için 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek IstanbulLight‘ta Aydınlatma Portalı standını ziyaret edebilirsiniz.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?