Manavgat Fark Koleji, Manavgat Kardelenspor’un forma sponsoru oldu.

Manavgat’ta minik ve küçükler amatör liglerde mücadele eden Manavgat Kardelenspor’un formasındaki yol arkadaşı Manavgat Fark Koleji oldu. Manavgat Kardelenspor, yeni sezonda Fark Koleji forma reklamlarıyla sahaya çıkacak.

Okul öncesi ve akademik eğitimdeki yaklaşımı ile öğrencilerine “Farklı bir gelecek” sunmayı hedefleyen Manavgat Fark Koleji, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek, sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyor. Fiziksel gelişimin desteklenmesi, takım ruhu bilincinin oluşturulması adına okul bünyesinde her zaman sporun en değerli kazanımlardan olduğu düşüncesiyle hareket eden Manavgat Fark Koleji, 1 – 8 Nisan tarihleri arasında Manavgat’ta gerçekleştirilen Side Star Cup Uluslararası Futbol Turnuvası‘nda Manavgat’ı başarıyla temsil eden Manavgat Kardelenspor’a sponsor oldu. Side Star Cup’ta mücadelen eden Manavgat Kardelenspor, uluslararası arenada hem Manavgat’ı hem de Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etti.

Manavgat Fark Koleji olarak her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş, “Manavgat’ta ve ülkemizde sporun gelişmesi adına Fark Koleji olarak bir nebze olsun destek olmak istedik. Eğitim alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yanında sosyal hayatta ve sportif faaliyetlerde de tüm imkânlarımızla yer almak istiyoruz. Bu tür sporlarda gelişmenin alt yapıdan başladığının bilincindeyiz. Bu yüzden minik sporcularımıza destek olmak istedik. Bugün olduğu gibi yarın da sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂