Four Seasons İstanbul Bosphorus Oteli’nde, 5-6 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye’nin en büyük gayrimenkul buluşması RE360, iki gün boyunca sektörün gündemindeki konuların ele alındığı interaktif bir konferans olacak.

Kamu ve özel sektörü bir araya getiren, aynı zamanda Türkiye gayrimenkul sektörünün tüm oyuncularının buluştuğu, liderlerin deneyimlerini paylaşacakları ve yabancı uzmanların da konuşmacı olacağı organizasyonda Aremas Gayrimenkul Kurucusu Vedat ArslanBugün için aslolan markalaşarak satış, peki ama nasıl?” başlığı altında sektördeki deneyimlerini aktaracak. Son dönemde maliyetlerin artışıyla yaşanan sıkıntılar ve dövizdeki çalkantılar sonrası yatırımcının kafasında soru işaretleri belirmesine neden oluyor. Vedat Arslan, katılımcılara, böyle bir dönemde yatırımcı konsantrasyonunun nasıl satışa yönlendirilebileceği yönünde bilgiler verecek. Arslan, konuşmasında Türkiye’nin amiral gemisi inşaat sektöründe Peki istenen satışlar olmazsa, bu inşaatlar nasıl bitecek? Öyleyse bu dönemde dahi satmak için ne yapmak lazım? gibi sektöre dair merak edilen sorunların cevaplarına da yer verecek.

Bu önemli organizasyonun ana sponsorluğunu üstlenen Aremas Son 2 yılda yaklaşık toplam 350 milyon USD değerinde konut satışı ve 70.000 m2 ofis alanı kiralayarak, gayrimenkul pazarlamada Türkiye’nin en büyük oyuncularından biri haline geldi. Kuruluşunun 7. yılında İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerinde, Ankara, İzmir ve Bodrum gibi farklı bölgelerde birçok farklı projeye geliştirme, ofis kiralama veya konut projeleri satış pazarlama konularında hizmet vermeye devam ediyor.

Konut sektörü başta olmak üzere büyük ölçekli gayrimenkul projelerine satış ve pazarlama danışmanlığı hizmeti sunmak üzere 2010 yılında kurulan Aremas, 2013 yılında bünyesine A sınıfı ofis binalarına sektörün genelinden farklı olarak yerinde kiralama hizmeti sunmak üzere Aremas Commercial’ı kurdu. Aremas Commercial ofis sektörü başta olmak üzere ticari gayrimenkul pazarına yeni bir bakış açısı getirdi. Büyük ölçekli konut projelerinin teslim sonrasında yaşadığı sorunlarına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Aremas, 2.el konut pazarındaki yeni markası “Aremas The Second” ile faaliyetlerine de 2017 sonu itibariyle başladı.

Re360 Konferansının Tüm Sponsorları

 

Turkey Discover the Pontential, T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Aremas, Tekfen Garimenkul, Toki Emlak, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Dyo, United Group, MIPIM,Proplan, Akademetre, Sabah, A Haber, Jules Verne,Four Seasons, Çok Medya, Perakende Gayrimenkul Merkezi, Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ( ÇEDBİK),Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP), Gayrimenkulde Kadın Liderler (GKL), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMMİB), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER), İstanbul SMD,Konut Geliştiricileri Ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB),Turkish Stones,Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD),Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD),Urban Land Institute, Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD)

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂