Manchester City’nin kadın takımı  sponsoru  QNET, tüm dünyada kadınları güçlendiriyor.

Manchester City’nin yükselen yıldız oyuncularından Pauline Bremer, etkinliğe katılıp kadın takımıyla ilgili özel soruları cevaplandırdı ve tüm dünyada kadın futbolunun geliştiğini belirtti.

Gavin Makel, Manchester City’nin Kadın Futbol Takımı’nın Başkanı takımın QNET ile çalışmaktan mutlu olduğunu belirtti. “Manchester City  sektörün lideri QNET ile çalışmaktan mutluluk duyuyor. Kadın futbolu dünyada gelişir ve büyürken, QNET’in de uluslararası bir marka olarak rol alması bize ilham veriyor.

QNET Global Yönetim Kurulu Başkanı Trevor Kuna ise sponsorlukla ilgili şu şekilde görüş belirtti: QNET, 20 senedir girişimcileri güçlendiriyor ve FA Kadınlar Süper 1. Ligi takımlarından birini desteklemek bizi heyecanlandırıyor. QNET, tüm dünyada kadınları  güçlendiriyor. Manchester City Aynı Şehir, Aynı Tutku kampanyasını bu yılın başlarında duyurdu. QNET ile Manchester City’nin ortak yanı, ikisinin de kadın ve erkek farkı gözetmeksizin, futbolda ya da doğrudan satışta yeteneklere, kararlılığa ve tutkuya önem vermesi.”

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂