Manchester City’nin de sponsoru olan QNET, sezon sonuna kadar Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımı’nın forma kol sponsoru oldu.

Fenerbahçe’de Voleyboldan Sorumlu Yönetici Simla Türker Bayazıt, “Bu iş birliğinin artarak devam etmesini umuyoruz. Bu vesileyle QNET Ailesi’ne ailemize hoş geldiniz diyorum. Hayırlı, uğurlu olsun. Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız sezon başından itibaren sponsorlarımızla daha da kuvvetlenerek, emin adımlarla zirveye doğru ilerliyor” dedi.

QNET Genel Müdürü​ Cem Geyik ise “Alanlarında lider markaları bir araya getiren bu iş birliğinin ortaya çıkaracağı güçle önemli başarılara imza atmayı diliyoruz. Ülke olarak acı kayıplar ve olaylar yaşadığımız bir dönemden geçiyoruz. Milletimize baş sağlığı diliyor ve geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyorum. Türkiye’nin en büyük Spor Kulüpleri’nden biri olan Fenerbahçe’nin, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın forma kol sponsoru olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET’in Türkiye Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, Fenerbahçe Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması yaptıklarını açıkladı. Cem Geyik, yaptığı açıklamada “İlk olarak Türk voleybolunu önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımı’nın forma kol sponsoru olduk. Sponsorluk anlaşmamız lig bitimine kadar devam edecek” diye konuştu.

Sponsorluk anlaşması öncesi açıklama yapan Cem Geyik, “Önümüzdeki yıl Fenerbahçe Erkek Futbol Takımı’na da sponsor olmak istiyoruz. Sponsorluk için maddi bir sınırımız yok. Anlaşma sağlanırsa birbirimize katacağımız değerler paradan çok daha değerli kazanımlar elde etmemizi sağlayacak” ifadelerini kullandı.