Nill’s Furniture Design, Londra Türk Toplumu Federasyonu birinci liginde aktif olan Yeşilada Futbol Klübü ile bir yıllık Sponsorluk Anlaşması imzaladı.

Dünya genelinde 56 ülkede faaliyet gösteren ve kısa süre sonra İngiltere’nin en büyük Türk mobilya mağazası olarak Edmonton bölgesinin gözde caddesi Fore Street’te iki katlı şubesiyle açılmaya hazırlanan Nill’s Furniture Design, pazarlama ve tanıtım girişimlerini sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde Londra Türk Toplumu Federasyonu birinci liginde aktif olan Yeşilada Futbol Klübü ile bir yıllık Sponsorluk Anlaşması imzalayan Nill’s Furniture Design; müşteri odaklı üstün kaliteli servis anlayışlarıyla, piyasaya çok iddialı bir girmeye hazırlanıyor.

Firmanın Halkla İlişkiler Müdiresi Canan Genç, TTFF liginin en köklü takımları arasında yer alan ve Londra Türk gençlerine hizmet etmeyi ilke edinmiş sayılı spor klüpleri arasındaki Yeşilada Futbol Klübü’ne sponsor olmaktan son derece mutlu ve gururlu olduklarını belirterek, “Mağazamız henüz kapılarını açmamış olmasına rağmen; itinalı çalışmalarımız ve piyasada fark yaratacak olağanüstü işçilikle üretilen üstün kaliteli, modern mobilya tasarımlarımız, sadık müşteri kitlemizi şimdiden oluşturmaya başlamıştır. Burada yaşayan toplumumuza hayallerinin ötesinde lüks bir yaşam kalitesi sunuyoruz” dedi.

Nill’s Furniture Design ailesi olarak Yeşilada Futbol Klübü’ne yeni sezonda başarılar dilediklerini ifade eden Genç, Nill’s’in kısa sure sonra ‘273 Fore Street, Edmonton, London, N9 0PD’ adresinde hizmete gireceğinin altını çizdi.