Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard‘ın UEFA ile 24 yıldır devam eden UEFA Şampiyonlar Ligi ortaklığı, 2021 yılına kadar uzatıldı.

Tüm dünyada futbol severlerin ilgi ve heyecanla takip ettiği UEFA Şampiyonlar Ligi ile ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard arasında 1994 yılında başlayan ortaklık, taraflar arasında yapılan anlaşma ile 2021 yılına kadar uzatıldı. Mastercard bu anlaşma ile, UEFA Şampiyonlar Ligi ana sponsoru olmaya önümüzdeki 3 sezon boyuca devam edecek.

Anlaşma, 2018, 2019 ve 2020’de UEFA Süper Kupası‘na da sponsorluk haklarını içeriyor.

Mastercard Avrupa Başkanı Javier Perez, “UEFA Şampiyonlar Ligi ile uzun yıllardır süregelen sponsorluk anlaşmamızı yenilemekten gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, taraftarları tutkularıyla bağlamamız için harika bir fırsat. Bu yılki UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında yaşanacak paha biçilemez deneyimleri sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Mastercard, sponsorluk anlaşması kapsamında hazırlanan ve insanların tutkularını takip etmelerini sağlamayı amaçlayan #StartSomethingPriceless kampanyasının son reklam filmini 22 dilde tanıttı. Filmde, UEFA Şampiyonlar Ligi maçları için bir maç oynayan, dünyanın farklı yerlerinden on iki futbol sever yer alıyor.

Mastercard, 30 yıla yaklaşan bir süredir tüm dünyadaki futbol taraftarlarına paha biçilemez deneyimler sağlıyor. Mastercard, dünyanın dört bir yanından gelen çocuklara, “futbolculara eşlik ederek sporun bir parçası olmaları” fırsatını sunmaya da devam edecek.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂