Eczacıbaşı Spor Kulübü, son dört yıldır resmi su sponsoru olan #Erikli ile olan anlaşmasını 2020-2021 sezonu için yeniledi.

21 Ekim Çarşamba günü düzenlenen imza töreninde, Erikli’nin 2020-2021 sezonunda da kulübün ‘Su Sponsoru’ olduğu duyuruldu. Erikli’yle beşinci yılına giren Eczacıbaşı spor Kulübü, farklı alanlarda yaptığı sponsorluk anlaşmaları sayesinde spora destek veren markalarla değerli işbirlikleri kurmayı sürdürüyor.

Sponsorlukla ilgili görüşlerini dile getiren Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı: “Erikli ile beşinci sezonumuza giriyoruz. Sportif alandaki ulusal ve uluslararası başarıların yanı sıra, kız çocuklarının hayatlarına dokunabilmek ve daha çok kız çocuğunu sporla buluşturabilmek amacımız doğrultusundaki mücadelemizde Erikli’nin desteklerini yanımızda hissetmekten ve yeni sezonda yine birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı ise, sporun farklı branşlarını desteklemekten dolayı duyduğu mutluluğu, “Erikli olarak uzun yıllardır sporun farklı alanlarını destekliyoruz. Bugün kulüplerimiz voleybol branşında ülkemizi en önemli organizasyonlarda temsil ediyor. Uluslararası arenada birçok başarıya imza atan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’mızın yurt içi ve yurt dışındaki antrenman ve müsabakalarında yanında olmaktan dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yeni sezonda sponsoru olduğumuz Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımımıza ve mücadele veren takımlarımıza sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum” sözleriyle ifade etti.