Coordinat Bornova ve Coordinat Suits projeleriyle bilinen İzmir’in önde gelen inşaat firmalarından Coordinat Yapı, Pınar Karşıyaka ile 4 yıldır devam eden desteğini artırarak forma sponsorluğu anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında Coordinat Yapı logo, formanın kol altı bölgesinde yer alacak.

 

Coordinat Yapı ortağı Onur Durmuş, Pınar Karşıyaka’nın İzmir’in en köklü kulüplerinden biri olduğunu ve başarılarıyla gurur duyduklarını vurguladı. “Pınar Karşıyaka, Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde İzmir’i temsil ederek kentimize önemli katkılar sağlıyor. Coordinat Yapı olarak, İzmir’i yurt içi ve dışında tanıtan ve gençleri basketbola özendiren takımımıza önümüzdeki maçlarda başarılar diliyoruz” dedi.

Coordinat Yapı ortağı Caner Tan ise İzmir’in marka değerini artıran Pınar Karşıyaka gibi takımların desteklenmesinin önemine dikkat çekti. “Pınar Karşıyaka’dan yeni kupalar ve şampiyonluklar bekliyoruz. Şehrimizin tanıtımı ve gençlerimizin spora yönelmesi için bu tür sponsorluklar büyük önem taşıyor” dedi.

Pınar Karşıyaka’nın Koçu Ufuk Sarıca, sezonu istedikleri noktada bitirdiklerini belirtti. “Sezon başında ilk dördü hedeflemiştik ve bugün galibiyet sayısı olarak Beşiktaş ile aynı yerdeyiz. Oyuncu eksikliklerimize rağmen, takımımız kulübe ve camiaya sahip çıkarak başarıyla mücadele etti. Coordinat Yapı’nın verdiği destek, sportif anlamda rakiplerimizle yarışabilmek adına bize güç katıyor. Bu kurumsal destekten dolayı çok memnunuz,” diye konuştu.