Validebağ Konakları, Teras Kule ve DAP İzmir gibi yeni projelerini Gazianteplilerle buluşturan DAP Yapı, 19 Aralık’a kadar uzattığı İstanbul’da 60 ay, İzmir’de 36 ay vadeli topraktan senetle satış kampanyasını Gazianteplilerle buluşturdu.

Geliştirdiği vizyon projeler ile ulusal ve uluslararası arenada adından söz ettiren DAP Yapı, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği tarafından 7 – 8 Aralık tarihlerinde Teymur Continental Hotel’de beşinci kez gerçekleştirilen Geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin ana sponsoru oldu. İstLife iş ortaklığı ile geliştirdiği Validebağ Konakları, İstanbul dışındaki ilk projesi DAP İzmir ve gökyüzü bahçelerinden esinlenerek inşa edilen Teras Kule projeleriyle şenliğe katılan ve yeni projelerini yatırımcılar ile buluşturan DAP Yapı, Gazianteplilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve özellikle Gaziantep’te bulunmak istediğini belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; “Üreten ve kazanan bir şehir olarak Gaziantep, yatırımını konut sektöründe değerlendiriyor. DAP Yapı olarak Türkiye’nin her şehrinden talep alıyoruz. Özellikle Gaziantep önem verdiğimiz başlıca şehirler arasında yer alıyor.” dedi.

Naci Topçuoğlu: “Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından DAP Yapı’yı Gaziantep’te ağırlamaktan dolayı çok memnunuz” dedi.

İstlife Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Topçuoğlu’ da bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin her yıl üstüne katarak devam ettiğini belirterek şunları dile getirdi: “ Empati Derneği çok anlamlı işlere imza atıyor. Şehrimizde gerçekleştirilen bu tür organizasyonlar, başta hemşehrilerimiz olmak üzere, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşları tarafından da destek görüyor. Böylesi anlamlı etkinliklere ülkemizin en önemli firmalarından DAP Yapı’nın ilgi göstermesi ve şenlikte yer alması bizi ayrıca mutlu etti. DAP Yapı ile Validebağ’da devam eden iş ortaklığımızın sosyal sorumluluk projelerine taşınması ve DAP Yapı’nın yeni projelerini Gaziantep’te tanıtması şehrimizin marka bir şehir olduğunun bir göstergesidir. Ülke ekonomisinin bir diğer lokomotifi olan inşaat ve yapı sektörünü ilimizde geliştirmek istiyoruz. İstLife olarak önemli projelere imza atmaya ve şehrimize katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂