Salihlispor ile Caner Petrol ile arasında isim sponsorluğu anlaşması imzalandı. Kulüp Başkanı Abdullah Türkkan: “Salihli Spor bir ilki gerçekleştiriyor, tarihinde ilk defa isminin önünde bir markayla birliktelik yaşıyor, artık kulübümüzün adı CANER PETROL SALİHLİ SPOR olarak anılacak. Bu sponsorluk anlaşmasıyla Salihli Spor’umuz daha iyi imkanlara sahip olup daha güçlü olacaktır” dedi.

Kulüp Başkanı Türkkan, Caner Petrol şirket ofisinde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, sponsorluk anlaşmasının diğer kulüplere ve firmalara örnek teşkil etmesini diledi.

Sponsorluklarından dolayı Caner Petrol‘e teşekkür eden Türkkan,”Maalesef futbolun yıldızının söndüğü, bazı ulusal firmaların hatta dünya markası firmaların futboldan çıktığı bir ortamda, Caner Petrol ailesinin ve Salihli Spor‘un bu iş birliğinin çok manidar olduğunu düşünüyorum. İnşallah diğer kulüplerimize ve diğer firmalarımıza örnek olur diye ümit ediyorum” dedi. Türkkan, anlaşmanın Salihli Spor camiasına ve Türk futbol ailesine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Caner Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Caner ise, “Salihli Spor bizim önceden beri takip ettiğimiz, sevdiğimiz ve takdir ettiğimiz bir takımdır. Takdire değer alt yapısı ile bir çok gencimize katkı sağlayan, onları kötü alışkanlılardan uzaklaştırmaya çalışan, Türk futboluna bir çok yıldız kazandırma uğraşı veren bir kulübe destek olmaktan çok mutluyuz. Kulüp Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Salihli Spor için elimizden ne geliyorsa katkımızı artırarak devam ettireceğiz. İsim sponsorluğu anlaşmamız Caner Petrol Salihli Spor ailesine hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂