Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Adatıp Hastanesi ile 2 Aralık Çarşamba günü sağlık sponsorluğu için masaya oturdu.

Saat 14.00’da Adatıp Hastanesi’nde gerçekleştirilen imza törenine, Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Akgün Altuğ, Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar ve Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık katıldı.

 

Hayırlı Olsun

İmzalanan sponsorluk anlaşmasının hayırlı olmasını temenni ederek konuşmasına başlayan Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, “Büyükşehir Basketbol Takımı,  şehrimizde basketbol kültürünün oluşmasında önemli bir farkındalık oluşturdu. İki yıl önce bu takım oluşturulduğunda da olumlu mesajlar ile karşılaşıyorduk. İnşallah şehrimizdeki paydaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Adatıp Hastanesi’ne Teşekkür

Bayraktar konuşmalarının devamında şöyle konuştu; “Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde TürkTraktör ile bir sponsorluk anlaşması daha imzalamıştık. Şimdi de şehrimizde uzun yıllardır sağlık sektöründe faaliyet gösteren Adatıp Hastanesi ile sponsorluk anlaşması imzalıyoruz. Bu sponsorluk anlaşmasının imzalanmasında başta Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık olmak üzere tüm emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyorum.”

 

Anlaşmanın 1 yıl olduğu ve tüm sağlık masraflarının Adatıp Hastanesi tarafından karşılanacağı öğrenildi.

 

Basketbol’a bu yıl yapılan sponsorluk yatırımının artması için paylaş 😀