Little Caesars Türkiye, Zula Süper Lig’in 5. ve 6. sezonlarının resmi yiyecek sponsoru oldu. Little Caesars, Zula Süper Lig’e özel çıkarttığı Zula Gamer Menü ile espor müdavimlerine oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri Zula Altını kazandıracak.

Little Caesars Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu, “Tüketicilerimizin ilgi alanlarını takip eden bir markayız. Pizzanın insanları bir araya getiren etkisinin espor ile eşleştiğini gördük ve sponsorluk kararı aldık. 5 bin 120 espor oyuncusu ile Türkiye’deki iki resmi ligden biri olan ve her yıl iki sezon olarak düzenlenen Zula Süper Lig, yükselen espor pazarının yıldızı. Gözlemlerimiz; zorlu günlerde evde kalma süresi uzadıkça farklı yaş gruplarından pek çok kişinin espora olan ilgisinin arttığı yönünde. Pizza için de bu dönemde eve sipariş arttı. 2019’da 800 milyon dolar hacme ulaşan Türkiye oyun pazarının 2020 yılı sonunda 1 milyar doları aşması bekleniyor. Pandemi döneminde sadece Mart ayında online oyun içerikli siteleri ziyaret edenlerin sayısı yüzde 20, bu sitelerde geçirilen kişi başına süre yüzde 33 oranında arttı. Biz de teknolojiyi yakından takip eden ve geçmiş yıllarda da bu alana yatırım yapan bir marka olarak Zula Süper Lig’in beşinci ve altıncı sezonlarına resmi yiyecek sponsoru olma kararı aldık. Bu kararımızı oyunun farklı aşamalarında kullanılabilecek Zula Altını kazandıran Zula Gamer Menü ile taçlandırdık” dedi.

“Little Caesars’ın Zula Gamer Menü’sünü www.littlecaesars.com.tr üzerinden satın alan kullanıcılar, kendilerine gönderilen promosyon kodlarıyla birlikte Zula’da kullanabilecekleri 5 bin ila 50 bin arası Zula Altın kazanıyor. Zula’nın milyonlarca oyuncu tarafından beklenen yeni modu Zula Battle Royale’deki ilk markalı entegrasyon da markamız için yapılıyor. Oyun içerisinde özel olarak konumlandırılan Yetiş Sezar isimli Little Caesars paketleri ile oyuncuların program içerisindeki ihtiyaçlarına karşılık gelecek bir ödüllendirme sistemi çalıştırılması planlanıyor. Yenilikleri takip eden bir marka olarak bu oluşumun içinde olmaktan, espor ve sporcuya destek vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.