Sanatı desteklemeye devam eden Akfen İnşaat, Bulvar Loft projesi ile Ankara Uluslararası Film Festivali’nde aramızdan ayrılan ünlü oyuncu ve yönetmenlerin anılarının yaşatılacağı ‘anısına’ film seçkisinin sponsoru oldu.

Akfen İnşaat, Ankara’da hayata geçirdiği Bulvar Loft projesi ile sanata da desteğini sürdürüyor. Bulvar Loft, 19 – 29 Nisan tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla 29’ncusu gerçekleştirilecek  Ankara  Uluslararası Film Festivali’nde aramızdan ayrılan ünlü oyuncu ve yönetmenlerin anılarının yaşatılacağı ‘anısına’ film seçkisinin sponsoru oldu.

Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, Ankara Uluslararası Film Festivali’nin uzun yıllardır başkentin kültür ve sanat yaşamında önemli bir rol üstlendiğini ve Festivali bu yıl dördüncü kez desteklemekten dolayı gurur duyduklarını belirtti. Barış Balçak  “Sanatseverlerin olumlu geri dönüşleri ile bu katkımızı gelecekte de çeşitli projelerle sürdürmeye devam edeceğizdedi.

‘Anısına’ seçkisinde George A. Romero anısına Yaşayan Ölülerin Gecesi, Münir Özkul anısına A Ay, Jeanne Moreau anısına Unutulmayan Sevgili ve Ingmar Bergman anısına Yedinci Mühür filmleri izleyicilerle buluşacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂