Moda dünyasının ve tasarımcıların yanında olan Bioderma, dünyaca ünlü Sensibio H2O misel su ile 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week  Istanbul’un Sonbahar/Kış 2018 sezonunda moda etkinliklerinin ana sponsorları arasında yerini aldı.

Bütün dünyada milyonlarca kadının, make-up artistlerin, hatta ünlü modellerin ve Hollywood yıldızlarının dâhil favori cilt temizleyicisi olan dünyanın ilk misel suyu  Bioderma  Sensibio H2O, moda dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve moda takipçilerinin heyecanla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un resmi cilt bakım sponsoru oldu.

Pembe kapağı ve ikonik şişesi ile kült bir ürün olan Sensibio H2O, “Göründüğünden Çok Daha Fazlası” mottosuyla hem cilde hem de hayatın her anına eşsiz dokunuşlarda bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda da tasarımcı defilelerine destek olarak tasarım ve tasarımcılara verdiği değeri ortaya koyan Sensibio H2O, bu yıl ise Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un “cilt bakımı resmi sponsoru” olarak moda dünyasına da canlılık katmaya hazırlanıyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?