Türkiye’de ilk kez bir havalimanında düzenlenecek olan “Winter Wonderland Alışveriş Günleri”  20-23 Aralık 2017 tarihleri arasında meraklılarıyla buluşacak.  Alışveriş festivalinde birbirinden önemli, DJ performansları ve sürpriz aktiviteler, iş, sanat ve cemiyet hayatının davetlilerin katılımıyla gerçekleşecek..

Bliss Event&Pr, her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yılbaşı Alışveriş Festivali”nde bu kez bir ilke imza atıyor.

TAV Passport ana sponsorluğunda çiçek tasarımının öncü markası Sun Floral School tarafından dekore edilecek Yılbaşı Alışveriş Sokağı, alanında isim yapmış elliye yakın seçkin markanın standlarına yer vererek, havalimanı personeli, yolcuları ve davetlilerine eşsiz bir imkan sunacak. Katılımcılar ve davetliler, seçkin markalardan yüzde 50’ye varan indirimler, hediye kuponları ve eğlenceli aktivitelerle dolu günler geçirme imkanı yakalayacak. Festival mekanının Lounge alanı ise MUDO Concept tarafından tasarlanacak.

Ünlü diyetisyen Selahattin Dönmez’den ‘İyi Yaşam için İyi Beslenmenin Sırları’, nefes akademisinden Nevşah Karamehmet Fidan’dan ‘Nefesin Psikolojisi’ , Dr. Leyla Arvas’dan ‘Estetikte Yeni Yaklaşımlar’ söyleşilerinin yanı sıra yazar M.Kemal Ulusu, yazar Ayse Balıbey, şair-yazar Nalan Güven de imza günleriyle etkinlik kapsamında ziyaretçilerle buluşacak.
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Concourse katında 1350 metrekarelik alana kurulacak olan festival, 20 Aralık Çarşamba günü BTA ikram hizmetlerinin leziz sunumlarıyla kapılarını ziyaretçilere açacak. 

Katımlıcılar aralarında Ramsey, Style Fashion (Marka Holding), Chilia, TeaElife by Elif Gönlüm, Quartz Clinique , Toys e Toys, Chance by Emel Yıldırım, Glamm Coby Idil Fırat, Hann Karaköy, Fiolas, Linens , Vestel in bulunduğu ünlü marka ve tasarımcılardan eşsiz bir moda seçkisine ulaşma imkanı yakalayacak.

BLISS EVENT&PR, Atatürk Havalimanı’nda 20-23 Aralık 2017 tarihleri arasında kuracağı “Yeni Yıl Alışveriş Sokağı” ile özgün, çağdaş koleksiyonların ve aksesuarların sergileneceği bir alışveriş ortamı hazırlayacak. Festival, 74 havayolu şirketinin personeli, günlük sirkülasyonu 15.000 olan terminal çalışanı ve davetlilerimize, kendilerine ve sevdiklerine hediye alabilecekleri her çeşit ürün yelpazesi ile buluşma firsatı sunacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂