Faruk Güllüoğlu, Siyah-Beyazlı Takımın Bayan Basketbol Takımına Sırt Sponsoru Oldu. 3 yıllık anlaşmanın bedeli 2 milyon TL.

BJK Akatlar Arena’da düzenlenen anlaşmanın imza törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hakan Özköse ve Lezzet Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin ile siyah-takımın teknik heyet ve oyuncuları katıldı.

Fikret Orman törende yaptığı konuşmada, Faruk Güllüoğlu’nun çok önemli bir marka olduğunu dile getirerek, “Beşiktaş ile beraber oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah beraber çok güzel işler yapacağız. Desteklerinden dolayı çok mutlu oldum. Uzun süreli bir birliktelik olacak diye düşünüyoruz. İnşallah iki kuruma da hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ‘Beşiktaş Bayan Basketbol takımına destek verdiğiniz için camia başkanı olarak çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Yeni stadımızda, Kartal Yuvası’nda her yerde Faruk Güllüoğlu’nun ürünlerini satacağız’ dedi.

Faruk Güllüoğlu, siyah-beyazlı takımın bayan basketbol takımına sponsor oldu. Bugün sabah saatlerinde Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde gerçekleşen sponsorluk anlaşmasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı takımın basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Hakan Özköse ve Lezzet Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin yer aldı.

ORMAN: ‘ÇOK ÖNEMLİ BİR MARKA’
Sponsorluk anlaşması töreninde kısa bir konuşma yapan Başkan Fikret Orman, Faruk Güllüoğlu dediklerinde aklına çocukluğunun geldiğini ifade ederek, ‘Allah rahmet eylesin babam Ramazan aylarında beni Güllüoğlu mağazalarına yollardı. Ben orada sırada beklerdim baklavaları almak için. Sonrasında Ramazan’da evimizde yerdik. Çok önemli bir marka. Beşiktaş ile beraber oldukları için kendilerini kutluyorum. İnşallah beraber çok güzel şeyler yapacağız. Beşiktaş Bayan Basketbol takımına destek verdiğiniz için camia başkanı olarak çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Yeni stadımızda, Kartal yuvası’nda her yerde Faruk Güllüoğlu’nun satacağız. Uzun süreli bir birliktelik olacak diye umut ediyorum. İnşallah iki kuruma da hayırlı olur’ ifadelerini kullandı.

GÜLTEKİN: ‘VERDİĞİMİZ DESTEKTEN DOLAYI MEMNUNUZ’
Lezzet Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin ise yaptığı açıklamada, ‘Biz hem Beşiktaş taraftarı olarak, hem de Faruk Güllüoğlu olarak Bayan Basketbol Takımı’na verdiğimiz destekten dolayı memnunuz. Bizleri kabul ettikleri için başkanımıza da teşekkür ediyoruz’ açıklamasını yaptı.
Hasan Gültekin ise Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’na destek vermekten memnun olduklarını anlatarak, “Bundan sonra Beşiktaş ile her zaman omuz omuza vereceğimizi temenni ediyoruz” diye konuştu.
Hakan Özköse de Faruk Güllüoğlu ile yaptıkları anlaşmanın ilerleyen günlerde daha büyüyeceğini ve çeşitleneceğini kaydetti.

Toplantının sonunda Fikret Orman, Hasan Gültekin’e 10 numaralı siyah-beyazlı forma hediye etti.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?