Basketbol Süper Lig ekiplerinden TOFAŞ, yabancı dil eğitimi sponsorluğu konusunda Bursa British Town ile olan sözleşmesini yeniledi. Mavi Yeşilliler, 2016 yılından bu yana kulübün yabancı dil eğitimi sponsorluğunu yürüten Bursa British Town ile olan sözleşmesini uzatırken, British Town Dil Okulları Fomara şubesinde gerçekleştirilen imza töreninde Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ve Bursa British Town Müdürü Çağdaş Deniz hazır bulundu.

Genel Menajer Tolga Öngören, personel ve altyapı oyuncuları için önemli olan yabancı dil eğitimi konusunda British Town ile üç yıldır iyi bir birliktelik sergilediklerini belirterek, “Sponsorluk anlaşmamızı 2019-2020 sezonu için de yenilemiş bulunuyoruz. Kendilerine kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. TOFAŞ Basketbol Takımı’na yeni sezonda başarılar dileyen Bursa British Town Müdürü Çağdaş Deniz de Türk basketbolunun köklü kulüplerinden TOFAŞ’a yabancı dil eğitimi konusunda katkı sağlamaya devam edecek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Anlaşma çerçevesinde TOFAŞ Spor Kulübü personeli, antrenörleri ve altyapı sporcularına yeni sezonda da dil eğitimi verilerek kişisel gelişimlerine katkı sağlanacak. Ayrıca, 2019-2020 sezonu Tofaş Basketbol kombine sahibi taraftarlar da Bursa British Town’dan yüzde 45’e varan indirimlerden yararlanacak.