Kulüpler Birliği Vakfı ile Turkcell arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Sponsorluk anlaşması sırasında Kulüpler Birliği Vakfı Göksel Gümüşdağ ile Turkcell Genel Müdür Kaan Terzioğlu açıklamalarda bulundu.

GÜMÜŞDAĞ: “TURKCELL İLE ANLAŞMAKTAN MUTLUYUZ”

Basın toplantısında ilk olarak konuşan Göksel Gümüşdağ, “Yayın ihalesinden sonra Turkcell ile Haftanın maçıyla ilgili projemiz var. Kaan Bey destek verdi. Turkcell’in ‘Futbol ne güzel şey’ diye sloganı var. Gerçekten futbolun güzel şeylere ihtiyacı var. Turkcell ile Kulüpler Birliği’nin anlaşmasından çok mutluyuz. Yayın ihalesinden sonra Turkcell ile birlikte çok büyük anlaşmalar yapacağız” dedi.

KAAN TERZİOĞLU: “1,5 MİLYON KİŞİ O GOLÜ İZLİYOR”

Sponsorluk anlaşmasıyla ilgili konuşan Kaan Terzioğlu, “Burada sizlerle olmak gurur kaynağı. Sizler Türkiye’de futbolun ağabeylerisiniz. Türkiye futbol ile yatıp futbolla kalkıyor. Bir gol atıldıktan sonra o golü gönderdiğimizde 1,5 milyon kişi o golü izliyor. Bu müthiş bir şey. İlk yarıda 1,2 milyon insan maçlara gitti. Star Wars’u 1,4 milyon kişi izledi” ifadelerini kullandı.

TERZİOĞLU, “HAFTANIN MAÇI” PROJESİNİ ANLATTI!

Açıklamalarına devam eden Terzioğlu, “Haftanın maçı projesini başlatmak istiyoruz. Anadolu’da her hafta bir maçı şölen haline getirmek istiyoruz. Buna özel programlar uygulamak istiyoruz. O şehirde o maçı herkesin yaşamasını istiyoruz. Türk futbolunun marka değerini dünyadaki en iyi örneklerin yanına yaklaştırmamız gerekiyor. Turkcell’e bu hizmet şansını yarattığınız için teşekkür ederiz. Türk futbolunda taş üstüne taş koymak bizim en büyük arzumuz” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Sporx

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?