Galatasaray ile Aroma arasında 1 yıllık resmi su sponsorluğu anlaşması imzalandı. Aroma, tüm branşların su ihtiyacını karşılayacak.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleştirilen anlaşmanın imza törenine kulüp başkanı Mustafa Cengiz ve başkan yardımcısı Yusuf Günay’ın yanı sıra Aroma Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Atom Duruk ve Aroma Yönetim Kurulu Başkanvekili Ege Duruk katıldı.

Mustafa Cengiz: “Bildiğiniz gibi son iki yılda sponsorluk bazında Türk spor kulüplerine gelen destek daralmış durumda. Ama biz özellikle son altı ayda, ikinci şampiyonluğumuzla birlikte yaptığımız çalışmalarla sponsorluk konusunda olumlu gelişmeler kaydettik. Bunda elbette sponsorlarımızın yaklaşımının da büyük etkisi var. Bunlardan biri de Aroma. Aroma elbette maruf, bilinen ve değerli bir marka. Bu değerli markanın su tarafıyla bütün branşlarımıza su sponsoru oluyor. Ben huzurunuzda bu katkı için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tabii bunun içinde başka şeyler de var, örneğin loca da alıyorlar, etkinliklerimize fiili katkıda bulunuyorlar. Sözü çok uzatmak istemiyorum, kendilerine yeniden teşekkürlerimi iletiyorum.

Aroma Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Atom Duruk: “Sayın basın mensupları biz daha önce tüm voleybol liglerinin sponsoruyduk. Sporla iç içe bir markayız. Biz sporu bu şekilde destekliyoruz. Ama Galatasaray’ın bizim kalbimizde önemli bir yeri var. Ben kendim Galatasaray delegesiyim, kalbimiz Galatasaray diye atıyor. Bu sponsorluk bizi hakikaten çok mutlu etti.”