Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Asbaşkan Berkay Bahar, Genel Menajer Servet Çavuşoğlu ve futbolculardan Lukas Podolski’nin katıldığı ziyarete Fraport TAV Genel Müdürü Deniz Varol ev sahipliği yaptı.

Antalyaspor’un yanında olmanın kendilerine güç ve gurur verdiğini belirten Deniz Varol, Podolski’nin de Antalyaspor’un marka değerine büyük katkı koyduğunu söyledi. Ali Şafak Öztürk de ziyareti, isim sponsorluğu nedeniyle bir kez daha teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Antalya’nın Almanya’da çok bilinen bir tatil beldesi olduğunu ve ailesinin de defalarca burada tatil yaptığını kaydeden Lukas Podolski, Antalyaspor’un bu anlamda dünya çapında bilinen bir kulüp olması için yönetimin de kendisinin de çaba gösterdiğini vurguladı.

Üzerinde Antalyaspor logosu bulunan çay bardakları ile yapılan serviste çayını yudumlarken günün anısına imzasını attığı bir formayı da Fraport TAV Genel Müdürü Deniz Varol’a armağan eden Podolski, firma personelinin fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.