Buderus Türkiye, 22 Şubat’ta Meyra Palace Otel’de düzenlenen ve sertifikalı tesisat firmalarından uzmanların katıldığı, iklimlendirme sektörünün önemli konularının görüşüldüğü 5. İç Tesisat Buluşması’nın ana sponsoru oldu  olarak yer aldı.

Ankara’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlarının katıldığı organizasyonda, geniş ürün gamı ve dijital çözümlerinin anlatıldığı Buderus standı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. İki ayrı oturum halinde gerçekleşen organizasyonun ilk oturumunda 2019 yılı iklimlendirme sektörü değerlendirilirken, 2020 yılında beklenen gelişmelerin altı çizildi. Etkinliğin ikinci bölümündeki panel ve sunumlarda ise Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş, Buderus’un son teknoloji ürünleri, müşteriye yönelik sunduğu çözümleri ve geleceğin ısıtma sistemleri hakkında bilgilerin yer aldığı “Isıtma Sistemlerinde Yeni Teknolojiler” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Yaklaşık 300 katılımcının bulunduğu organizasyon, doğalgaz sektörü ile ilgili farklı teknik oturumların gerçekleştirilmesi ile sona erdi.