Quick Sigorta Ana Sponsorluğu ile gerçekleşen 8. Balıkesir Uluslararası Motosiklet Festivali yoğun bir katılım ile tamamlandı. Cunda Adası’nda gerçekleşen Festivale yaklaşık 10 bin motosiklet kullanıcısı katılırken, etkinlik ve konserlere motosiklet kullanıcılarının dışında da büyük ilgi gösterildi.

Etkinliğe katılıp Quick Sigorta Stantında ziyaretçilerle bir araya gelen Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen ve Genel Müdür Ahmet Yaşar, festivalin son derece başarılı geçtiğini belirtti. Levent Uluçeçen, motosiklet dünyasına her zaman destek vermeye devam edeceklerini belirterek “Kurulduğumuz günden bu yana motosiklet dünyası bizim için son derece önemli bir alan. Konu sadece motosiklet trafik sigortası satmak değil. Hepinizin bildiği gibi bu alan biraz fiyat konusunun öncelikli olduğu bir alan. Bizler markamızın kimliğine uygun olarak enerjik, dinamik ve pozitif motosiklet kullanıcıları ile bir arada olmak istiyoruz. Onların güvenliği, sigorta ihtiyaçları, sosyal etkinlikleri bizim için önemli ve bu alanlarda desteklerimiz artarak sürecek” dedi.

Genel Müdür Ahmet Yaşar ise 3 gün boyunca Quick Sigorta stantını yaklaşık 1500 motosiklet kullanıcısının ziyaret ettiğini, ziyaretçilerin büyük bölümünün VR Gözlüğü (Sanal Gerçeklik Gözlüğü) ile düzenlenen yarışmaya katıldığını ve 100’ün üstünde katılımcının motosiklet kaskı çekilişine katılmaya hak kazandığını belirterek, ” Quick Sigorta’ya bu derece ilgi gösteren tüm motosiklet kullanıcılarına teşekkür ediyoruz. Go Pro kamera çekilişimize kask hediyeli VR yarışmamıza yoğun ilgi gösterildi. Son derece keyifli anlar yaşadık. Onların ihtiyaçlarını dinleme, sohbet etme fırsatı bulduk. Quick Sigorta ekibi olarak en az katılımılar kadar festivalden keyif aldık” dedi.

Festivalin son günü yapılan çekiliş ile Go Pro kamera sahibini bulurken yoğun istek üzerine CEO Levent Uluçeçen hediye kamera sayısını arttırıp aynı zamanda 5 motosiklet kullanıcısına trafik sigortası yenileme hediye edileceğini açıkladı.

Etkinliği düzenleyen Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu Başkanı Özgür Candar ise katkılarından dolayı Quick Sigorta’ya teşekkürlerini sunup, “İlk günden itibaren Quick Sigorta’nın pozitif yaklaşımını ve desteğini yanımızda hissettik. Kendilerine katkıları için teşekkürlerimizi sunarız” dedi. Konuşmalar sonrasında Candar, Ceo Levent Uluçeçen, Genel Müdür Ahmet Yaşar ve GMY Dr. İsmail Kızılbay’a plaket verdi.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?