1907 Fenerbahçe dev bir ortalıkla daha gündeme geldi. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin yanı sıra FIFA ve Wolfteam alanlarında da mücadele eden ekip FOX ile anlaştı. FOX’un resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamayla duyurulan bu gelişme, Türk espor sahnesinde de yepyeni bir döneme merhaba dedirtmiş olabilir.

1907 Fenerbahçe ile nasıl bir sponsorluk anlaşması yaptığı henüz bilinmeyen FOX, yapılan resmi açıklamada “Proje hazırlıklarına hız kesmeden devam eden kanal, yakın zamanda oyunseverler ile sarı-lacivertli espor takımları arasındaki köprü rolünü üstlenmiş olacak.” dedi.

Özel içerikler olacak

Bir diğer yandan canlı yayınlar, özel backstage videoları ve çok daha fazlasını fox.com.tr’de oyuncularla buluşturmaya hazırlanan FOX, 1907 Fenerbahçe başta olmak üzere espor adına da içerikler üretecek gibi görünüyor. İlerleyen dönemde proje bazlı açıklamaların da geleceğini göz önüne alındığında, espor adına yepyeni bir döneme merhaba demiş olabiliriz sözü akıllara geliyor.

Ali Koç’un Fenerbahçe’nin başına geçmesiyle büyük bir ivme yakalaması beklenen espor tarafı, hâlâ 1907 Fenerbahçe derneği tarafından yürütülürken, espor girişimleri de hız kesmeden devam ediyor. Son olarak FOX ile anlaşan organizasyonun ilerleyen dönemde nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂