Türkiye’nin en iyi markalarının katılacağı ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri Volkswagen Arena’da Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda 4 – 5 Aralık’ta gerçekleşecek. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı etkinlik, 200’ün üzerinde markayla alışveriş ve leziz tatlarla renklenecek.

ZUBİZU tarafından 4-5 Aralık tarihlerinde düzenlenecek ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecanla bekleniyor. Yapı Kredi Crystal’ın ana sponsorluğunda ve Angelini, D&R, Giybi, Milka, Siemens Ev Aletleri ve WMF’in co-sponsorluğunda, Volkswagen Arena’da gerçekleşecek ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde ünlü isimlerin markaları, stil danışmanlığı, seçkin menüler ve ZUBİZU üyelerine özel ayrıcalıklar bu etkinlikte yer alacak.

Her yıl artan ziyaretçi sayısıyla yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri Çarşamba ve Perşembe günü saat 10:00 – 20:00 arasında misafirlerini ağırlayacak. ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde tüm ZUBİZU kullanıcılarına sağlanacak %10 indirim ayrıcalığı ve Yapı Kredi Crystal sahiplerine de ek %10 indirim ayrıcalığı sunulacak.