22-23 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Üsküdar salonunda gerçekleştirilecek Vestel Production Talks konferansı dünya prodüksiyon devlerini bir araya getiriyor. 

“Master of Production Meets in Istanbul” mottosuyla yola çıkılan Production Talks ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines bünyesinde, İstanbul Kongre Merkezi Üsküdar Salonu’nda iki gün boyunca dünyaca ünlü prodüksiyon devlerini ağırlayacak. Vestel Sponsorluğunda etkinliklerin prodüksiyonuna dair tüm ayrıntıların yer aldığı konferansta; ses getirmiş büyük organizasyonların yaratıcıları dünyada bir ilk olarak Vestel Production Talks’un dev sahnesinde bir araya gelecek.

Projelerinde en yeni teknolojilerle yaratıcılığı bir araya getiren öncü ve vizyoner isimlerden oluşan Vestel Production Talks Konuşmacıları sunumlarında, hayranlık uyandıran projelerinin hayata geçişi ile ilgili detayları anlatmakla kalmayıp, prodüksiyon sektörünün önümüzdeki yıllarda nasıl değişeceği ve şekilleneceği konusunda da önemli bilgiler verecek.