Dünyada 190 üzeri ülkede ve 124’den fazla havayolu şirketine hizmet sunan ileri teknoloji çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı ve işlemcilerinden Amadeus, Uzakrota Travel Summit 2018’in Ana sponsoru ve ana salon isim sponsoru oldu.

Amadeus, 30 Kasım’da Hilton Bosphorus Istanbul Convention Center içerisinde 2500 kişinin katılımı ile 3 salon, 1 fuaye ve 1 B2B alanları ile gerçekleştirilecek etkinliğin ana sponsoru ve 180 m2’lik alanda stand katılımcısı ve ana salon ismi sponsoru oldu.

Amadeus Ülke Müdürü Eric Willems konuyla ilgili olarak “Küresel seyahat endüstrisi için ileri teknoloji çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı ve işlemcilerinden Amadeus olarak Türkiye’nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit’in ana sponsoru olduk. Uzak rota Travel Summit, sektörü tek çatı altından toplayan bir etkinlik olduğu için oldukça değerli. Her yıl sektörün ilgiyle takip ettiği zirve, bu yıl da yine birbirinden önemli konuşmacıları ağırlayacak. Sektörün gelişimine katkı sağlayan bu verimli etkinlikte biz de ana sponsor olarak tüm sektörle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız. Zirve’de sektörün ileri gelen bir oyuncusu olarak Amadeus’un gelecekteki değişikliklere ve trendlere bugünden ne derece hazır olduğunu ve geleceğe hazırlanmak için gerçekleştirdiği çalışmaları aktaracağız. Sektörümüz hızlı bir değişim içinde, dolayısıyla işimizin geleceğe hazır olmasını sağlamak için tüm bu değişikliklere, el birliğiyle ayak uydurmamız büyük bir önem taşıyor.belirtti.

Amadeus Ana Salonu, Neredekal Turizm Teknoloji, Emirates Turizm Pazarlama Salonları ve bunlara ek olarak Sabre Travel Technology Exchange ve Dünya çapında düzenlenen Crescentrating Halal in Travel sahnesi ve fuaye alanı ile 2500 yerli ve yabancı ziyaretçi Uzakrota Travel Summit‘te olacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂