Türkiye Voleybol Federasyonu ile BtcTurk arasında 2 yıllık ana sponsorluk anlaşması imzalandı. Toplantıya Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Milli Takım oyuncuları Meryem Boz ve Oğulcan Yatkın ile BtcTurk CEO’su Özgür Güneri katıldı.

İlk sözü olan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Bu zorlu mücadelede bizlerin yanında olmaları, biz Özgür bey ile bir araya geldiğimizde bizim elimizden ne gerekiyorsa varız dendi. Ben de kendisine bu yol arkadaşlığı vr beraber yürümenin çok önemli olduğunu ve bizim daha da ileri gideceğimizi söyledim. Bize vermiş olduğu destekten dolayı Btc Türk camiasına teşekkür ediyorum. Btc Türk takım sponsorluğunda ilk kez Malatyaspor’a sponsor olmuştu. Gerçekten Malatyaspor ile başlayan Btc Türk sponsporluğu Kadın Milli Takımının da sponsoru aynı zamanda. Biz sadece voleybolu konuşmuyoruz, ben spor adamı olarak vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederiz. Alacağımız başarılarla onları mutlu etmek istiyoruz. İnşallah bu sponsorlukla başarılı oluruz. Hep zirve hep liderlik diyoruz. Kulüplerimizin de bu sene Avrupa’da başarılı oldu ama ikincilikler bizi üzdü.Bir an önce maçların seyircili oynanmasını diliyorum, milli takımlarımıza başarılar diliyorum ve Btc Türk camiasına desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. “ dedi.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsorluğunu üstlenen, Millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2,1 milyon TL ile maddi ve manevi destek olan BtcTurk’ün, odağına her zaman Türk sporunun parlak geleceğini yerleştirdiğini; geniş yelpazede sundukları destek ile yeni başarı hikayelerine katkı sunmak istediklerini söyledi. Güneri şöyle devam etti; “Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2 yıl süreyle gerçekleştirdiğimiz Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın sponsorluğu ile spora katkımızı voleybol ile genişletmenin mutluluğu içindeyiz. Türkiye’nin yarınları olarak gördüğümüz gençlerimize ve geniş perspektifte ülkemize sağladığı kayda değer katkılar sebebiyle spor alanına büyük önem atfediyoruz. Bu birliktelikten oluşacağına inandığım sinerji ve yakalayacağımız istikrarla çok daha büyük başarılara ulaşacağımıza inancım tam. Bu anlaşmanın hayata geçmesinde emeği geçen başta TVF Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. İş birliği anlaşmamızın taraflara ve Türk sporuna hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Milli takım oyuncularından Meryem Boz, “Voleybolun gelişiminde teknik olarak saha içinde sporcularımızın yanı sıra sponsorluklarda çok önemli. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan Btc Türk’e çok teşekkür ediyorum. Bugün transferim açıklandı, inşallah Vakıfbank’a büyük katkı yapacağımı düşünüyorum” dedi.

Oğulcan Yatkın da, “Voleybol ülkemizde en başarılı spor dallarından biri diye düşünüyorum. Btc Türk ile federasyonumuz ile gireceği ortaklığa çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

İmzaların atılmasının ardından; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, günün anısına BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye ve BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek’e adının yazılı olduğu Millî Takım forması, top ve teşekkür plaketi takdim etti.

BtcTurk Türk sporuna yatırıma devam ediyor

BtcTurk, Türk sporuna yatırımlarını sürdürüyor. Daha önce Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımlarının ana sponsorluğunu üstlenen, millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan kurum, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2,1 milyon TL ile maddi ve manevi destekte bulunmuştu. BtcTurk, Türkiye’nin yeni nesline duyduğu inancı, Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu eMillî takımı ile yaptığı anlaşmalarla taçlandırırken, yatırımlarına devam ediyor.