Haftanın Sponsorluk Gelişmeleri: 10-16 Mayıs 2021
Haftanın Gelişmeleri

Haftanın Sponsorluk Gelişmeleri: 10-16 Mayıs 2021

Bu hafta sizin için 6 adet spor ve 4 adet etkinlik, kültür – sanat başlıklarında olmak üzere toplamda 10 tane sponsorluk haberini derledik.

Spor

  • Basket Dergisi – Gökhan Türe’nin haberine göre; Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, BEKO’nun yerine yeni sezondan itibaren, Mehmet Ali Aydınlar’ın ortağı ve CEO’su olduğu Acıbadem Sağlık Grubu ile isim sponsorluğu anlaşması imzalayacak.
Resim
  • 2021-2022 sezonunda SigortaShop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan OSB Teknik Koleji, Turkuaz Seramik ile olan isim hem de forma sponsorluğu anlaşmasını 1 yıllığına yeniledi.
Resim
  • Türk blockchain platformu Bitci, İspanya milli takım tokenini geliştirecek. Bitci, dünyanın ilk milli futbol takımı taraftar tokenini hazırlayacak. Anlaşma 3+2 yıllık ve karşılığında Bitci logosu antrenman formalarında yer alacak.

Resim

  • Oyun aksesuarları firması CORSAIR, espor organizasyonu BIG ile mevcut olan sponsorluk anlaşmalarını 2023 yılına kadar uzatma kararı aldı.
Resim
  • HyperX, Riot Games’in VALORANT Champions Tour ’un kurucu ortağı olacağını duyurdu. Sponsorluk anlaşması boyunca, HyperX oyuncu klavyeleri, fareleri ve mousepad’leri kullanılacak.
Resim
  • Konyaspor gelecek sezon forma tedarik sponsorluğu için Macron ile; kamp & antrenman ürünleri için Türk markası Bilcee ile anlaşma sağlandı.
Resim

Kültür-Sanat / Etkinlik

  • Milliyet Sanat’ın, Mesa Holding sponsorluğunda düzenlediği “II. Heykelde Yeni Keşifler” yarışmasına başvurular 9 Haziran’a kadar sürecek.
Resim
  • Forum İstanbul 2021, 24-28 Mayıs’ta Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Finans Dünyası Dergisi stratejik partnerliği, BiggPlus ana sponsorluğu, APS, DenizBank, Gülsan Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türk Telekom oturum sponsorluğunda online olarak düzenlenecek.
Resim
  • FANUC, 15-16-17 Mayıs’ta IEEE Türkiye Öğrenci Kolları Robotics and Automation Society ve IEEE Pamukkale Üniversitesi Öğrenci Kolu ortaklığında düzenlenen RoboFest Yarışması’nın altın sponsor oldu.
Resim
  • New York Üniversitesi Stern School of Business’ta kurumsal finans ve öz sermaye değerleme dersleri veren Finans Profesörü Aswath Damodaran’ın “Değerleme İçin Küçük Kitap” adlı kitabı Gedik Yatırım sponsorluğunda Ergun Unutmaz çevirisiyle Scala Yayıncılık’tan yayınlandı.
Resim
Bu haberleri hemen aşağıdaki butonları kullanarak sosyal medyanızda paylaşabilir, arkadaşlarınızın da haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayda sadece 1 kez mail attığımız, sizi sıkmadığımız mail bültenimize kayıt olarak ücretsiz sunduğumuz sponsorluk bilgi içeriklerine ve ebooklara ulaşabilirsiniz. Mail bülteni nerede mi? Merak etmeyin o sizi bulacaktır. 🙂

Related posts