Sporda Bütüncül Psikolojik Danışmanlık Şirketi Sportslab, Mill Hentbolcu Can Çelebi’ye sponsor oldu…

Fransa’nın Chartres Metropole Handball 28 takımında profesyonel hentbol yaşantısına devam eden Milli hentbolcumuz Can Çelebi, sportif ve zihinsel performansını arttırmaya yönelik olarak, Türkiye’nin sporcular ve aileleri, antrenörler ve yöneticilerine hizmet veren sporda bütüncül psikolojik danışmanlık şirketi SPORTSLAB  ile çalışmaya başladı.

Ağustos 2015 itibarıyla Türk spor camiasına hizmet vermeye başlayan, spor psikolojisi üzerine uluslararası kriterlere uygun danışmanlık hizmeti veren SPORTSLAB, alanında Türkiye’de faaliyet gösteren tek şirkettir.

SPORTSLAB,amatör ve profesyonel tüm sporcuların potansiyel performanslarına ulaşmalarını, sporcuların ve antrenörlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak başarılı ve mutlu bireyler olmalarını sağlamak amacıyla hizmet veriyor. Sporcular ile antrenörlerin yanı sıra ailelerinin de spor psikolojisinin hizmet kapsamına girdiğini belirten SPORTSLAB, ailelere de psikolojik danışmanlık hizmeti vererek spor camiasının topyekün başarısı için çalışıyor.

2013 yılında kurduğu Can Çelebi Team bünyesinde, profesyonel olarak spor pazarlama ve markalaşma yolunda önemli adımlar atan Can Çelebi, SPORTSLAB firması ile yaptığı işbirliği ile, Türk hentbol tarihinde ilk defa yapılan bireysel sporcu sponsorluklarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?