2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, bu yıl potaya gözünü dikti. Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nin 2015 – 2016 sezonundaki en iddialı takımlarından biri olan Yeşilyurt Spor Kulübü, yeni sezona Sigortam.net’in ismiyle merhaba diyecek.

Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Tahsin Gürdoğan:  “Sigortam.net markası olarak spor ve sporcunun yanında durmak, zihnen ve bedenen sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Yeşilyurt Spor Kulübü gibi köklü, birikimine saygı duyulan ve işini iyi yapan oluşumların başarısına ve potansiyeline inancımızı, markamızın imza attığı bu sponsorlukla pekiştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni sezonda Sigortam.net Yeşilyurt Basketbol Takımı olarak pek çok eşsiz başarıya da birlikte imza atabilmek en büyük dileğimiz.” 

Yeşilyurt Spor Kulübü Başkan Vekili Vehbi Ateş: “Sigortam.net markasıyla geliştirdiğimiz işbirliğimiz vesilesiyle Sigortam.net Yeşilyurt Basketbol Takımı olarak güçlü bir destekçi kazandık. Bu destekle yeni sezonda takımımızın imza atacağı başarıların katlanacağına eminiz.” 

Sigortam.net Yeşilyurt Basketbol Takımı, antrenör Volkan Aydın tarafından çalıştırılıyor. Aydın, basketbol oyuncusu olduğu dönemde pek çok başarıya imza atan tanınmış bir simaydı. Daha çok savunması ile tanınan oyunculuk kariyeri boyunca, kritik zamanlarda attığı dış atışlarla önemli maçların kazanılmasında katkıda bulundu. Koraç Kupası finalinde Aris’e orta sahadan attığı 3’lük uzun süre akıllardan çıkmadı. Aydın hala Yeşilyurt Spor Kulubü Basketbol Şubesi’nin başında görev alıyor.

CTIt8XJWwAAOIDJ

7 gün 24 saat sigorta desteği

2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

Basketbol sever paylaşmayı sever 🙂