Sepaş Enerji, Türkiye Kano Milli Takım sporcusu ve Dünya sıralamasında kendi kategorisinde 10’uncu sırada bulunan Mustafa Özmen’e sponsor oldu.

Türkiye genelinde 1,6 milyon müşteriye hizmet veren Sepaş Enerji, Dünya sıralamasında kendi kategorisinde 10’uncu sırada bulunan, Türkiye Kano Milli Takım sporcusu Mustafa Özmen’e destek oluyor.

Sepaş Enerji tarafından düzenlenen basın toplantısında söz alan Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar: “Sepaş Enerji olarak, sağladığımız avantajlar ve yeniliklerimizin yanı sıra sosyal etkinliklerle de tüketicilerimizin hayatına dokunmaya çok önem veriyoruz. Bu yıl itibariyle de Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Kano Milli Takım sporcusu Mustafa Özmen’in sponsorluğunu Sepaş Enerji olarak biz üstlendik. Genelde sporlar başarı görüldüğü takdirde ilgi görür. Ancak benim annem ve babamda gençken kano sporu ile uğraşıyordu” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 6 yıldır kano sporunu yaptığını söyleyen Mustafa Özmen, hedefinin Avrupa ve sonrasında dünya şampiyonu olmak istediğini de belirterek sözlerine “Sepaş Enerji’ye desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Duyduğum anda çok mutlu oldum. Hatta inanamadım. Sonrasında motivasyonum daha da arttı. Dilerim ki aldığım bu destekle ülkem için daha iyi dereceler elde ederim” şeklinde devam etti.

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂