NOVEM Hamam ve SPA Tesisi, Aydınlı milli sporcular Nefise Atalay, Fadime Atalay ve Rabia Nur Uslu’ya sponsor oldu. Üç milli sporcu, tesisteki medikal ve sporcu masajlarından bir yıl boyunca ücretsiz yararlanacak. Ayrıca sporcuların şampiyona masraflarının bir kısmı karşılanacak.

NOVEM yetkililerine teşekkür için tesise gelen üç milli sporcu, sponsorluktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek Aydın’ı ve Türkiye’yi şampiyonalarda en iyi şekilde temsil edip, büyük başarılarla getirmek için çok çalışacaklarını söylediler.

Üç milli sporcunun antrenörlüğünü yapan Aydın Kung Fu Kulübü’nden Murat Kaya, geçen yıl bir, bu yıl ise üç uluslararası derece elde ettiklerini hatırlatarak, NOVEM’in vermiş olduğu bu desteklerin sporcularının başarılarını katlayacağını söyledi. Üç milli sporcuya da sponsor olmaktan büyük mutluluk yaşadıklarını ifade eden NOVEM yetkilileri her zaman spor ve sporcunun yanında olduklarını belirterek, “Bu tür destekleri diğer firmalar da yapmalı. Bu sporcuların bir nebze olsun başarılarına katkıda bulunabilirsek ne mutlu bize” dediler.

NOVEM’in sponsor olduğu milli sporcuların büyük başarıları da bulunuyor. 17 yaşındaki Nefise Atalay, 2017 Muay Thai Dünya ikincisi, 15 yaşındaki Fadime Atalay, Wushu ve Kun Fu’da Avrupa ikincisi, 15 yaşındaki Rabia Nur Uslu ise wushuda Türkiye şampiyonu olmuştu. Muay thai ve wushuda Türkiye şampiyonu ve boksta Türkiye ikinciliği bulunan Fadime Atalay, 1 ile 8 Ağustos günleri arasında Tayland’da yapılacak olan Muay Thai Dünya Gençler Şampiyonası’na gidecek. Gençlerde Muay Thai Türkiye şampiyonu ve Wushu Türkiye üçüncüsü olan Rabia Nur Uslu ise, Kasım ayında düzenlenecek olan Muay Thai Avrupa Kupası Şampiyonası için milli sporcu olarak Antalya’nın yolunu tutacak.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂