Nestlé Purina ProPlan’ın sunduğu “Bi Dünya Sevgi” NTV’de başladı.

Hayatımızı, sevgimizi paylaştığımız hayvan dostlarımızın olası sağlık sorunlarına dair bir rehber niteliği taşıyan programda, Dr. Tarkan Özçetin ve uzman veteriner ekibinin sevimli dostlarımızla yaşadıkları süreçler ekranlara taşınıyor.

Seçkin, yenilikçi, besleyici ve sağlıklı evcil hayvan ürünleri alanında dünya lideri Nestlé Purina ProPlan’ın sunduğu “Bi Dünya Sevgi” programı, 28 Temmuz Cumartesi gününden itibaren her cumartesi saat 11.30’da NTV’de hayvan severlerle buluşuyor.

“Hastanede Bir Gün” temasıyla ekrana gelecek “Bi Dünya Sevgi”nin ilk bölümünde, Dr. Tarkan Özçetin ve veteriner hekimlerin Armut, Paşa ve Soket adlı kedileri nasıl eski sağlığına kavuşturduklarına şahit olacağız. Hastane çalışanlarının kedilere olan yoğun ilgi ve sevgisini her saniyesinde hissedeceğiniz “Bi Dünya Sevgi”, izleyenlerin hafta sonuna gülümseyerek başlamasını sağlayacak. “Bi Dünya Sevgi”, her cumartesi minik dostlarımıza dair her şeyi bulabileceğiniz, dolu dolu program içeriğiyle hayvan severleri ekran başına davet ediyor.

“Bi Dünya Sevgi” programı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Pazar günü saat 16.30’da tekrar ekrana gelecek.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?