Bu yıl 10. kez kapılarını açacak olan Motobike Istanbul, devlerin merakla beklenen en yeni modellerini motosiklet tutkunlarıyla buluşturuyor. Fuara bu yıl da Japon markalar damga vuracak.

Motorcu Dostu İstasyon konsepti ile geçtiğimiz yıl önemli bir projeye imza atan Aytemiz, fuarın da ana sponsoru oldu. Fuar boyunca, ziyaretçilerin kasklarını ve montlarını emanet edeceği dolapları da ücretsiz olarak kullanıma sunacak olan Aytemiz’in standını ziyaret edenleri küçük sürprizler de bekliyor. Araçtan inmeden ödeme yapılmasını sağlayan ‘Motordan Öde’ özelliğine sahip Aytemiz Kart’ları bunlardan biri. Fuar boyunca ilk bin kişiye verilecek bu kartlarda motosiklet kullanıcılarına, yapacakları yakıt alımlarında kullanabileceği 10 TL tutarında hediye puan da sunulacak. Türkiye’de motosikletlileri bu ölçekte sahiplenen ilk ve tek marka olduklarını hatırlatan Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, motosikletlerin ve kullanıcılarının hak ettikleri noktaya ulaşması için gerekli desteği sağlamayı sürdüreceklerini ve yılın ikinci yarısında tüm motosiklet kullanıcılarını önceleyecek bir kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçireceklerini açıkladı.

Motosiklet sezonunun açılış organizasyonu olarak görülen Motobike Istanbul, 10. kez kapılarını açacak. Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. Şubat 2017’de toplam 265 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 100 bini aşkın ziyaretçi ile buluştuğu fuara bu yıl da yüksek katılım bekleniyor. Honda, Yamaha, Suzuki gibi global devlerin yanı sıra yerli üreticilerin de en yeni modellerinin sergileneceği fuarda, yaşam tarzı haline gelmiş motosiklet markalarından Harley Davidson ve son yıllarda macera tutkunları tarafından hayranlıkla izlenen BETA gibi yeni katılımcılar da yer alacak. Fuar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma şansı yakalayacak.

Gösteri alanında ise Rok Bagoros ve Birkan Polat motosiklet gösterileri ile ziyaretçilere yine heyecan dolu anlar yaşatacaklar. Ayrıca, ödüllü “gymkhana” yarışları da dört gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını bekliyor. Motobike Istanbul bilet satışında erken dönem indirimli fiyat avantajı devam ediyor. Bu yıl yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri fuar biletleri yüzde 50 indirimli olarak satışa sunuldu. Ziyaretçiler satın aldıkları her biletle, 10. yıla özel sürpriz hediyeler kazanma fırsatını da yakalayacak. Ayrıntılar Motobike Istanbul’un resmi web sitesinden, facebook ve instagram hesaplarından takip edilebilir.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz? 🙂