Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Misli Voleybol programında Ömer Faruk Acun’un sorularını yanıtladı. Sultanlar Ligi’nin isim sponsoru olan Misli.Com, bu sezon Misli Voleybol programıyla voleybol gündeminin nabzını tutacak.

İlk programın konuğu da Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ oldu. Ömer Faruk Acun’un sorularını yanıtlayan Üstündağ, birbirinden değerli açıklamalarda bulundu.

Türkiye Voleybol Federasyonu başkanlık seçimlerinde yeniden aday olan Mehmet Akif Üstündağ: “Türkiye’nin her ilinde öğrencilerimiz var. Ankara’da yurtlarda kalan 212 öğrencimiz var. Düşünün bir velisiniz ve çocuğunuzun hem iyi bir voleybolcu olmasını hem de çok iyi bir eğitim almasını istiyorsunuz… Ve şehir dışından geldiğiniz için de çok iyi imkanlara sahip olmasını istiyorsunuz… Biz bu çocuklarımızın yeme, içme, yatma, barınma, eğitim; tüm imkanlarını sağlayarak çok da iyi birer voleybolcu olmalarını sağlıyoruz. Sponsorlarımızın desteğiyle bu 212 öğrencimize karşılıksız burs imkanı yarattık…” dedi.

Canlı bahsin yeni yeni voleybola girmesinden ve Misli.com’un desteğinden duyduğu mutluluğu da dile getiren Mehmet Akif Üstündağ; “Misli.com hemen hemen her maçı canlı olarak voleybolseverlere ulaştırıyor. Bu çok büyük bir hizmet, çok büyük bir destek. Misli.com en büyük sponsorlarımızdan biri. Bu durumdan çok önemli geri dönüşler alıyoruz. Maddi boyutunun dışında takip konusunda da ajandamız genişledi. Voleybola ilgi arttı. İzleyenimiz, takipçimiz çoğaldı. Popülerlik, tanınırlık yüzde yüz arttı… dedi.

“MİSLİ.COM 3 YIL DAHA SULTANLAR LİGİ’NE SPONSOR OLACAK”

Sponsor desteğinin önemli olduğunun altını da çizen Üstündağ; “Sayın Yıldırım Demirören ile Misli.com sponsorluk anlaşması için ilk kez bir araya geldiğimizde görüşmemiz 15 dakika sürmüştü. Sene sonunda da karşılaştırma yaptığımızda birbirimizden ne kadar memnun olduğumuzu dile getirdik ve hemen 3 yıl daha sözleşmemizi uzattık. Bu kez de 15 değil 10 dakikada anlaştık. Yıldırım Başkan sporun içinden gelen biri, pratiği de seviyor. Sinan Oktay kardeşimizin de çok değerli katkılarıyla hiç tereddüt etmeden anlaştık. Avrupa’nın en önemli ligine sahibiz, bu ligin de isminin Misli.com olması bize ayrı bir gurur veriyor…” şeklinde konuştu.

“Bizle değer ortaklığı yapıp bize değer katan öyle sponsorlara sahibiz ki, sosyal faaliyetleri bizden daha iyi düşünüp voleybola değer katıyorlar. Bu durum da bizi mutlu ediyor…” dedi.