Trabzonspor, forma şort sponsorluğu konusunda araç kiralama şirketi Rent Go ile anlaşma sağladı. Anlaşma 3 yıllık olarak açıklandı.

Anlaşma kapsamında Rent Go firması, müsabaka ve antrenman şortlarının sağ yüzünde yer alacak ve Tunalar Otomotiv tarafından A Takım futbolcuları ve Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya 23 adet araç tahsis edeilecek.

Başkan Ahmet Ağaoğlu: “Eski asbaşkanımızlarımızdan Erol Tuna, her zaman olduğu gibi Trabzonsporumuz’dan yine desteğini esirgemedi. Yaptığımız bu sponsorluk tabii ki çok önemli ama Sayın Tuna’nın diğer desteklerinin yanında lafı bile edilmez. Bu vesileyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, kulübümüz adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Tunalar Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Can Tuna: “Rent Go markamızın Trabzonsporumuz ile araç kiralama sponsorluğu her iki tarafa da hayırlı olsun. Anadolu topraklarından çıkıp Türkiye’nin bir çok konuda öncü spor kulübü olan Trabzonspor ile yine bu topraklardan çıkıp araç kiralama sektörünün bir çok konuda öncü markası haline gelen Rent Go’yu bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. Bu iş birliğinin hayata geçirilmesinde en büyük destekçimiz olan Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erol Tuna ve Kulüp Başkanımız Ahmet Ağaoğlu başta olmak üzere, Trabzonspor Kulübü Yönetim Kuruluna ve iki tarafta da emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım bu işbirliği diğer potansiyel destekçilere de bir işaret olur ve Trabzonsporumuza şampiyonluk yolunda uğur getirir” diye konuştu.