Global Yatırım Holding’in ana sponsoru olduğu Global Run Bodrum yarışının beşincisi, birbirinden eğlenceli aktivitelerle 28-29 Nisan tarihlerinde Bodrum Yolcu Limanı’nda gerçekleşecektir.Global Yatırım Holding’in spor, eğitim, hayırseverlik, kültürel, sosyal amaçlar ve ilgili projelerin desteklenmesine yönelik sponsorluk faaliyetleri 2014 yılında da devam etmiştir.

Global Run Bodrum’un spora ve spor turizmine verdiği desteklerin yanı sıra, yarışmadan elde edilen tüm gelir ile Parıltı Görmeyen Çocuklar Derneğini desteklemektedir. Kayıtların 27 Nisan Cuma gününe kadar online olarak kabul edileceği  Global Run Bodrum’da yarışacaklar için 10 bin ve 5 bin metrelik iki parkurun beraberinde çocuklar için 500 metrelik Minik Adımlar Parkuru bulunuyor.   

Türkiye’de Global Yatırım Holding tarafından üstlenilen Global Run Bodrum, her yıl Bodrum sokaklarını adeta festival coşkusuyla dolduruyor.28 Nisan Cumartesi günü Bodrum Yolcu Limanı’nda yarış kitlerinin tesliminin ardından yarışmacılar için  tekne turu ve makarna partisi düzenlenecek. Akşam ise yarışmacılar ve izleyicilere açık DJ performansı ve şovlar gerçekleşeceği planlanıyor.

 

Bu haberi paylaşmak ister misiniz?