Millennium Golf, bu yıl da golf turizminin markalaşmasına değer katan Turkish Airlines World Golf Final 2015 ve Turkish Airlines Turkish Open turnuvalarının ulaşım sponsoru oldu.
Golf sektöründe uzun zamandan beri faaliyet gösteren ve 18 farklı ülkeden her yıl artarak devam eden potansiyele hizmet veren Millennium Golf, marka değerini artırmaya devam ediyor.

Ülkemiz adına çok önemli olan organizasyonlara imza atan Millennium Golf bu sene de golf turizminde markalaşmasına değer katacak Turkish Airlines World Golf Final 2015 ve Turkish Airlines Turkish Open turnuvalarının ulaşım sponsorluğunu yapacak.

Golf Turizmine ve ülke ekonomimize büyük katkılar sağlayan Türk Hava Yolları’nın bu prestijli organizasyonlarına hizmet veren Millennium Golf Genel Koordinatörü Öner Uygun, “Millennium Golf olarak bugüne kadar sektörümüze her anlamda destek olmaya çalıştık. 18 farklı ülkeden işbirliği içerisinde olduğumuz Tur Operatörlerimizin desteğiyle her sene artan misafir potansiyelimizin yanında markamızı Dünya markalarının yanında görmek bizleri gururlandırıyor” dedi. Uygun şunları söyledi:

“Zor geçen bir senede bu tarzdaki organizasyonlara hizmet sağlamanın mutluluğunu ve haklı gururunu taşıyoruz. Tüm ekip olarak bu prestijli organizasyonları elimizden geldiğince sorunsuz tamamlayıp, misafir memnuniyeti ilkemizin temelini tüm misafirlere hissettirme arzusundayız.

Bugüne kadar başarıyla sonlandırdığımız çok önemli organizasyonlardan yola çıkarak bundan sonra da elimizden geldiğince hizmetlerimize devam edeceğiz. Bölgemizde düzenlenecek çok önemli üç turnuvayla sezonu sonlandıracak olmaktan sevinçliyiz. Temennimiz bundan sonra da bu ve bunun gibi daha birçok organizasyonu bölgemizde görmek.”

Golf sporuna destek veren Millennium Golf için paylaş 😀